Consiliul Judetean Bacau
Componență și conducere
Aparat de specialitate
Informații de interes public
Proiecte & Strategii
Finanțări nerambursabile
Finanțări rambursabile
Achiziții publice
Urbanism
Transport județean
TelVerde CSJ Bacau 0800800232

Consilieri Judeteni

Arhiva consilieri 2004-2008 2008-2012 2012-2016 2016-2020
Nr. crt. Nume Prenume Partid Data incepere mandat
1. Bandea Toma PSD 23/06/2016
2. Bejan Gheorghe PSD 27/02/2017
3. Belceanu Gheorghe PSD 23/06/2016
4. Bogea Angela PSD 23/06/2016
5. Brașoveanu Sorin PSD 23/06/2016
6. Brăneanu Dumitru PSD 23/06/2016
7. Cautiș Vasile PSD 27/02/2017
8. Ciobănița Corneliu PSD 23/06/2016
9. Cojocaru Ovidiu Relu ALDE 23/06/2016
10. Cristea Tina Oana PNL 23/06/2016
11. Cucerescu Ion PSD 23/06/2016
12. Dima Carmen PSD 23/06/2016
13. Gheorghiță Marius Gabriel ALDE 23/06/2016
14. Gritcu T.A. Gabriel PNL 23/06/2016
15. Hîrțescu Roxana-Elena PSD 27/02/2017
16. Humulescu Vasile ALDE 23/06/2016
17. Isvoran Vasile PSRO 23/06/2016
18. Ivanof Floarea PNL 23/06/2016
19. Manolache Vasile PSD 23/06/2016
20. Marchiș Ana PSD 23/06/2016
21. Marcu Costică PNL 23/06/2016
22. Mihăilă Petrică PNL 23/06/2016
23. Miroșeanu Liviu PNL 23/06/2016
24. Mititelu Mihai PNL 23/06/2016
25. Năstasă Claudiu Constantin PNL 23/06/2016
26. Nechita Neculai PNL 23/06/2016
27. Ochenatu Nechifor Eugen PSD 23/06/2016
28. Olteanu Petre Cezar PNL 23/06/2016
29. Pislaru Marius PNL 23/06/2016
30. Popescu Adrian ALDE 29/05/2017
31. Pravat Silviu Ionel PSD 27/04/2017
32. Sendrea Iulian Răzvan PSD 23/06/2016
33. Sova Sorin Independent 23/06/2016
34. Spătaru Eugen PSD 23/06/2016
35. Stoica Dana Elena PSRO 23/06/2016
36. Umbrărescu Ștefan Sorin ALDE 27/03/2017