Consiliul Judetean Bacau
Componență și conducere
Aparat de specialitate
Informații de interes public
Proiecte & Strategii
Finanțări nerambursabile
Finanțări rambursabile
Achiziții publice
Urbanism
Transport județean
TelVerde CSJ Bacau 0800800232

Consilieri Judeteni mandat 2016-2020

Arhiva consilieri 2004-2008 2008-2012 2012-2016 2016-2020
Nr. crt. Nume Prenume Partid Data incepere mandat Data incetare mandat
1. Humulescu Vasile ALDE 23/06/2016 in functie
2. Cojocaru Ovidiu Relu ALDE 23/06/2016 in functie
3. Sova Sorin Independent 23/06/2016 in functie
4. Mihăilă Petrică PNL 23/06/2016 in functie
5. Miroșeanu Liviu PNL 23/06/2016 in functie
6. Năstasă Claudiu Constantin PNL 23/06/2016 in functie
7. Gritcu T.A. Gabriel PNL 23/06/2016 in functie
8. Marcu Costică PNL 23/06/2016 in functie
9. Olteanu Petre Cezar PNL 23/06/2016 in functie
10. Pislaru Marius PNL 23/06/2016 in functie
11. Ivanof Floarea PNL 23/06/2016 in functie
12. Cristea Tina Oana PNL 23/06/2016 in functie
13. Mititelu Mihai PNL 23/06/2016 in functie
14. Nechita Neculai PNL 23/06/2016 in functie
15. Bogea Angela PSD 23/06/2016 in functie
16. Ochenatu Nechifor Eugen PSD 23/06/2016 in functie
17. Bandea Toma PSD 23/06/2016 in functie
18. Belceanu Gheorghe PSD 23/06/2016 in functie
19. Brăneanu Dumitru PSD 23/06/2016 in functie
20. Marchiș Ana PSD 23/06/2016 in functie
21. Brașoveanu Sorin PSD 23/06/2016 in functie
22. Sendrea Iulian Răzvan PSD 23/06/2016 in functie
23. Dima Carmen PSD 23/06/2016 in functie
24. Manolache Vasile PSD 23/06/2016 in functie
25. Ciobănița Corneliu PSD 23/06/2016 in functie
26. Cucerescu Ion PSD 23/06/2016 in functie
27. Spătaru Eugen PSD 23/06/2016 in functie
28. Isvoran Vasile PSRO 23/06/2016 in functie
29. Stoica Dana Elena PSRO 23/06/2016 in functie
30. Cautiș Vasile PSD 27/02/2017 in functie
31. Bejan Gheorghe PSD 27/02/2017 in functie
32. Hîrțescu Roxana-Elena PSD 27/02/2017 in functie
33. Umbrărescu Ștefan Sorin ALDE 27/03/2017 in functie
34. Pravat Silviu Ionel PSD 27/04/2017 in functie
35. Popescu Adrian ALDE 29/05/2017 in functie
36. Cosma Elena PSRO 28/12/2017 in functie
37. Chiciu Laurențiu ALDE 19/04/2018 in functie
38. Bostan Ionel Gabriel PSRO 23/06/2016 04/08/2016
39. Floroiu Ionel PSD 23/06/2016 28/12/2016
40. Sotcan Theodora PSD 23/06/2016 28/12/2016
41. Ilișanu Claudiu Augustin PSD 23/06/2016 28/12/2016
42. Toma Viorel ALDE 23/06/2016 27/03/2017
43. Coșa Maricica Luminița ALDE 23/06/2016 26/04/2017
44. Pocovnicu Constantin PSD 23/06/2016 27/04/2017
45. Gheorghiță Marius Gabriel ALDE 23/06/2016 08/02/2018