Consiliul Judetean Bacau
Componență și conducere
Aparat de specialitate
Informații de interes public
Proiecte & Strategii
Finanțări nerambursabile
Finanțări rambursabile
Achiziții publice
Urbanism
Transport județean
TelVerde CSJ Bacau 0800800232

Consilieri Judeteni mandat 2004-2008

Arhiva consilieri 2004-2008 2008-2012 2012-2016 2016-2020
Nr. crt. Nume Prenume Partid Data incepere mandat Data incetare mandat
1. Nistor Gh. Vasile PD 30/06/2004 26/07/2004
2. Miron Viorel PNL 30/06/2004 26/07/2004
3. Sechelariu Dumitru PSD 30/06/2004 26/07/2004
4. Stavarache Romeo PUR 30/06/2004 26/07/2004
5. Șoșu Constantin PNL 30/06/2004 30/10/2004
6. Avram Constantin PD 30/06/2004 25/01/2005
7. Palăr Ionel PUR 30/06/2004 25/01/2005
8. Marian Ion PSD 30/06/2004 28/02/2005
9. Apostu Gheorghe PD 25/01/2005 31/05/2005
10. Vintilă Cristian PSD 30/06/2004 09/08/2005
11. Olaru I. Neculai PD 30/06/2004 29/11/2005
12. Paris Ioan PSD 09/08/2005 29/11/2005
13. Lefter Ioan-Silviu PNL 30/06/2004 16/05/2007
14. Iancu Dan PSD 30/06/2004 16/05/2007
15. Șerban Claudiu Octavian PNL 26/07/2004 23/04/2008
16. Pricope Corneliu PNL 30/06/2004 03/07/2008
17. Bogea Angela PRM 30/06/2004 03/07/2008
18. Mitocariu Victor PRM 30/06/2004 03/07/2008
19. Arvinte Codruța-Claudia PRM 30/06/2004 03/07/2008
20. Chelaru Oana Daniela PSD 30/06/2004 03/07/2008
21. Bontaș Dumitru PSD 30/06/2004 03/07/2008
22. Ciocan Nicolai PSD 30/06/2004 03/07/2008
23. Andronache Petru PSD 30/06/2004 03/07/2008
24. Floroiu Ionel PSD 30/06/2004 03/07/2008
25. Tătaru Dan PSD 30/06/2004 03/07/2008
26. Botez Mircea Silviu PSD 30/06/2004 03/07/2008
27. Benea Dragoș PSD 30/06/2004 03/07/2008
28. Valeriu Gheorghe PSD 30/06/2004 03/07/2008
29. Rotaru Ion PNL 26/07/2004 03/07/2008
30. Paraschivescu Andrei-Octavian PNG 11/10/2004 03/07/2008
31. Lache Ion PNL 30/10/2004 03/07/2008
32. Jugănaru Mircea PNL 30/10/2004 03/07/2008
33. Dogaru Silvestru PNL 30/10/2004 03/07/2008
34. Fînaru Alexandru PSD 29/11/2005 03/07/2008
35. Șova-Gâțu Elena PSD 22/02/2006 03/07/2008
36. Enășoae Petru Independent 28/06/2006 03/07/2008
37. Iștoc Petru PNL 28/06/2006 03/07/2008
38. Biri Daniela Teodora PNL 28/06/2006 03/07/2008
39. Pocovnicu Constantin PSD 21/08/2006 03/07/2008
40. Bunea Cristian Independent 07/12/2006 03/07/2008
41. Ichim Mihai PNL 16/05/2007 03/07/2008
42. Romedea Gheorghe PSD 16/05/2007 03/07/2008
43. Drăgănuță Constantin PD-L 26/01/2008 03/07/2008
44. Chiriac Ioan PD-L 17/03/2008 03/07/2008
45. Vreme Valerian PD-L 17/03/2008 03/07/2008
46. Bondor Silviu PD-L 17/03/2008 03/07/2008
47. Mihăilă Petrică PD-L 17/03/2008 03/07/2008
48. Pricopie Gheorghe PD-L 17/03/2008 03/07/2008
49. Stan Nadia PD-L 17/03/2008 03/07/2008
50. Lungu Tudorița PD-L 17/03/2008 03/07/2008
51. Ochenatu Nechifor Eugen PSD 17/03/2008 03/07/2008
52. Huluță Ghiorghe Independent 23/04/2008 03/07/2008
53. Albu Liliana PNL 23/04/2008 03/07/2008